Machine Liker

1.0

5.0

1

Facebook paylaşımlarınızın beğeni sayısını artırın

2.6M

Bu uygulamayı oyla

Machine Liker, Facebook paylaşımlarının beğeni sayısının katlanarak artışını görmek isteyen kişiler için bir uygulamadır.

İster bir hizmetin tanıtımını yapmak, bir yarışmanın katılımcılarını cesaretlendirmek veya isterseniz sadece paylaşımlarınıza gelen beğenilerle mutlu olmak isteyin Machine Liker sizin için en mükemmel uygulama. Tek yapmanız gereken uygulama aracılığıyla Facebook hesabınıza giriş yapmak ve beğeni almak istediğiniz paylaşımınızı seçmek; dakikalar içinde beğenilerinizin artışını izlersiniz. Fotoğraflar, durum güncellemeleri, paylaşılan paylaşımlar, dilediğiniz herhangi bir şeyi Machine Liker ile destekleyebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca otomatik olarak yorum ekleme seçeneği sunar bu sayede botlar tarafından üretilen beğenilerden kimse şüphelenmez.

Machine Liker ün ve tanınma için duyduğunuz susuzluğu gidermenize yardımcı olacak tümüyle ücretsiz ve güvenli bir uygulamadır. Paylaşımlarınızın başarılarıyla arkadaşlarınızı şaşırtın ve gerçek bir etkileyici gibi hissetmenin tadını çıkarın.
Uptodown X